BIO REHAB Maska-aktivátor růstu vlasů


342,00 Kč


Maska-aktivátor v sobě spojuje nejlepší zkušenosti tradiční tibetské medicíny a nejnovější biotechnologie. Má exkluzivní složení, jehož základ tvoří rostlinné proteiny ze siamského zázvoru, ženšenu a anděliky s kationovými vlastnostmi. Díky nim maska posiluje strukturu a vlasové kořínky (je téměř třikrát účinnější než obvyklé přípravky). Rychle proniká dovnitř vlasové cibulky, aktivní látky obnovují bílkovinnou strukturu vlasů a napomáhají ke zvýšení aktivity vlasových folikulů. V důsledku toho dochází k aktivnímu zpevnění vlasových kořínků, zrychluje se růst vlasů a zlepšuje se vlasová struktura po celé délce. Přípravek bohatě vyživuje a hydratuje vlasovou pokožku, dodává vlasům zdravý lesk. Vhodný pro všechny typy vlasů bez ohledu na věk.

Použití:

Naneste potřebné množství na čisté vlhké vlasy a rovnoměrně rozetřete po celé jejich délce. Nechte působit 5-10 minut. Pro zvýšení účinku promasírujte pokožku hlavy a/nebo zabalte hlavu do horkého ručníku na 10-20 minut. Opláchněte masku vodou. Doporučuje se používat v kombinaci s šamponem Bio Rehab (po)Nenechte nic náhodě. Po umytí vlasů používejte vlasovou masku proti vypadávání vlasů

Dopřejte oslabeným vlasovým kořínkům speciální výživu. Vlasová maska obsahuje unikátní kombinaci z bylin, které vyživují a posilují vlasové folikuly. Masku stačí aplikovat po každém umytí vlasů a za 3 měsíce se můžete těšit na růst nových zdravých vlasů.

 • Zvyšuje aktivitu vlasových folikul
 • Zpevňuje vlasové kořínky
 • Urychluje růst nových vlasů
 • Zlepšuje jejich strukturu po celé délce
 • Vhodná pro muže i ženy

Najdete v ní výtažky ze 7 bylin, které povolávají vlasové kořínky znovu do práce

Za nadměrným vypadáváním vlasů stojí nejčastěji dědičnost, hormonální nerovnováha (porod, kojení, přechod), špatná životospráva (nedostatek minerálů a vitamínů) nebo dlouhodobý stres. Všechny tyto faktory oslabují organismus a zastavují množení buněk ve vlasových cibulkách. Následující byliny a plody je proberou zpět k životu.

 • Na vypadávání vlasů
 • Mechanicky porušené vlasy
 • Pro vlasy, které ztratily vitalitu

Zázvor vaši pokožku hlavy do hloubky vyživí

Zázvor obsahuje velký podíl mastných kyselin, draslík, hořčík, vápník a vitamíny C a E, které pokožku hlavy do hloubky vyživí. V zázvoru se nachází i látku Gingerol, která se štiplavostí podobá chilli papričkám. Ta prokrvuje pokožku hlavy a stimuluje vlasové folikuly.

Ženšen posílí její obranyschopnost

Mezi aktivními látkami ženšenu najdete antioxidanty, polysacharidy, peptidy a saponiny. Posilují organismus a tím zvyšují jeho odolnost vůči škodlivým vlivům. Ženšen zlepšuje kvalitu vlasů, které jsou díky němu pružnější a poddajnější.

Andělika lékařská se postará o intenzivní hydrataci

Tuhle bylinu možná znáte jako děhel lékařský. Zrychluje metabolismus a intenzivně hydratuje pokožku hlavy. Má zklidňující účinky, takže odstraňuje nepříjemné svědění. Přináší úlevu i při bolestivé menstruaci nebo menopauze.

Moruše zabrání vysušování a lámání vlasů

Plody ovocného stromu jsou známé už od antického středověku. Obsahují vitamín C, B1, B5, B6, E a karoten. Mezi další účinné látky patří hořčík, draslík a železo, které chrání vlasy před vysušováním a lámáním.

Houba Lingzhi urychluje regeneraci a odstraňuje z buněk toxiny

Detoxikuje organismus a odstraňuje z buněk toxiny. Posiluje krev a urychluje regeneraci po dlouhodobých nemocech, operacích a porodech. Přispívá k posílení vlasů i nehtů.

Rdesno čistí krev a zabraňuje stárnutí vlasů

Kořen rostliny Rdesno obsahuje vápník, zinek, železo a magnézium. Blokuje proměnu testosteronu na dihydrotestosteron a tím zastavuje padání a šedivění vlasů.

Dřezovec šetrně čistí pokožku hlavy

Pupeny tohoto keře obsahují saponiny, které po protřepání s vodou tvoří mýdlovou pěnu. Dřezovec tak šetrně čistí pokožku. Navíc posiluje jemné a oslabené vlasy.Zpočátku můžete po aplikaci masky cítit jemné mravenčení nebo pálení na pokožce hlavy. Způsobuje ho právě zázvor, který se používá i na zmírnění migrény nebo u nevolností během těhotenství.

Po použití masky budou vaše vlasy tak hebké, že si do nich budete muset pořád sahat

Maska pomáhá s nadměrným vypadáváním vlasů a podporuje růst nových. Zároveň pečuje o jejich povrch, takže funguje na principu kondicionéru. Použijte ji hned po umytí šamponem a krátkém vysušení vlasů.

 • Aplikujte na čisté vlhké vlasy
 • Rovnoměrně masku rozprostřete po celé délce
 • Vmasírujte masku jemně do pokožky
 • Nechte 5 - 10 minut působit
 • Pečlivě opláchněte vodou
 • Používejte po každém umytí vlasů. Nejméně však 3x týdně.

Až masku smyjete, budou vaše vlasy krásně hladké a voňavé. Půjdou i snadno rozčesat a budou mít bohatší objem.

Speciální tip: podpořte růst vlasů už během mytí

Používejte vlasovou masku spolu s šamponem Bio Rehab a výsledky uvidíte rychleji. Povzbudí vlasové cibulky k životu a zlepší kvalitu vašich vlasů.