BIO REHAB Šampón-aktivátor růstu vlasů

Jemně čistí pokožku hlavy a vlasy. Zlepšuje přítok krve do vlasových folikulů a stimuluje růst vlasů, zabraňuje jejich vypadávání, pomáhá odstranit lupy. Podporuje zdraví vlasů a vlasové pokožky. Neobsahuje sulfáty!

Pokud chcete nakupovat o 35% levněji, zažádejte si u mě o VIP kartičku.

342,00 Kč

Účinek:

Šampon-aktivátor s unikátní tibetskou formulí jemně myje a vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Komplex biologicky aktivních látek obsahující fytoestrogeny obnovuje zeslabené nebo poškozené vlasové folikuly, stimuluje růst nových vlasů a zabraňuje jejich dalšímu padání. Výtažek ze siamského zázvoru, komplex tibetských bylin a inovační složky obsažené v šamponu zlepšují prokrvení vlasových cibulek, odstraňují lupy bez porušení přirozeného рН. Šampon je výtečným prostředkem pro podporu a obnovu růstu zdravých vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů bez ohledu na věk.

Použití:

Namočte vlasy. Vezměte dostatečné množství šamponu, naneste na vlasy a napěňte. Poté opláchněte šampon velkým množstvím teplé vody (pro větší výsledný efekt spojte proceduru mytí s masáží hlavy a následným použitím masky-aktivátoru Bio Rehab).

Doporučení z praxe, vlasy umývat minimálně 2x týdně.

Poznatky z praxe:

Bez jakýchkoliv diskuzí a pochybností funguje řada Bio Rehab Dokonale.Samozřejmě musíme tomu dát trochu času. Většinou už po 6 týdnech máme viditelné výsledky a to i u pánů, kteří trpí alopecií už delší dobu.

Výtažky z 6 bylin prokrví pokožku hlavy a do hloubky ji vyživí. Za pár týdnů nebudete stíhat chodit ke kadeřníkovi

Problémy s vypadáváním vlasů často souvisí s hormonální nerovnováhou, špatnou životosprávou, stresem nebo dlouhodobou nemocí. Nedostatek živin zastaví buněčné množení ve vlasových folikulech a vlasy přestanou růst. Následující byliny a plody je dokážou znovu rozproudit.

Vyživující zázvor

Obsahuje velký podíl mastných kyselin, draslík, hořčík, vápník, vitamíny C a E, které vyživují pokožku hlavy. Součástí zázvoru je i látka Gingerol, která se štiplavostí podobá chilli papričkám. Ta prokrvuje pokožku hlavy a stimuluje vlasové folikuly.

Posilující ženšen

Mezi aktivními látkami ženšenu najdete antioxidanty, polysacharidy, peptidy a saponiny. Posilují organismus a tím zvyšují jeho odolnost vůči škodlivým vlivům. Díky ženšenu jsou vlasy pružnější a poddajnější.

Hydratační moruše

Plody ovocného stromu jsou známé už od antického středověku. Obsahují vitamín C, B1, B5, B6, E a karoten. Mezi další účinné látky patří hořčík, draslík a železo, které chrání vlasy před vysušováním a lámáním.

Čistící houba Lingzhi

Houba Lingzhi se hojně používá v tradiční čínské medicíně. Detoxikuje organismus, posiluje krev a urychluje regeneraci po dlouhodobých nemocech, operacích a porodech. Posiluje vlasy i nehty. Znát ji můžete i pod českým názvem Lesklokorka lesklá.

Regenerující rdesno

Kořen rostliny Rdesno obsahuje vápník, zinek, železo a magnézium. Používá se jako účinné řešení nadměrného vypadávání vlasů. Blokuje proměnu testosteronu na dihydrotestosteron a tím zastavuje padání a šedivění vlasů.

Přírodní pěnidlo dřezovec

Pupeny tohoto keře obsahují saponiny, které v kombinaci s vodou tvoří mýdlovou pěnu. Dřezovec tak šetrně čistí pokožku. Navíc posiluje jemné a oslabené vlasy.