BIO REHAB - Tonikum-aktivátor růstu vlasů

Tonikum - aktivátor růstu vlasů je navržen tak, aby se zabránilo zvýšenému vypadávání vlasů. Aktivní složení přípravku působí přímo na vlasové folikuly a zajišťuje komplexní účinek: - pomáhá zastavit vypadávání; - stimuluje růst nových vlasů; - pomáhá normalizovat činnost mazových žláz; - zlepšuje výživu vlasů, vrací jím vitalitu a krásu; - pomáhá vlasům odolávat negativním vlivům životního prostředí.

516,00 Kč

Dejte si 30denní kúru s intenzivním tonikem. Probudí vaše vlasové kořínky zpět k životu

Trápí vás nadměrné vypadávání vlasů? Pak jim dopřejte intenzivní péči s tonikem, která působí přímo na vlasové cibulky. Zabrání zvýšenému vypadávání vlasů a podpoří růst nových. Speciální tonikum se používá ráno a večer po dobu 30 dní. Díky obsaženým bylinám posiluje obranyschopnost vaší hřívy. Bude tak odolnější vůči negativním vlivům životního prostředí. 

Pro dosažení maximálně možného efektu používejte tonikum v pravidelných intervalech. Lahvička vystačí na 2 - 3 měsíční kúry

Bezoplachové tonikum obnoví mužskou i ženskou hřívu. Stačí ho vmasírovat ke kořínkům a nechat působit

Tonikum aplikujte na oblast, kde vám vlasy vypadávají. Buď pomocí vatového tamponku, nebo přímo z kapátka. Vetřete ke konečkům a několik minut jemně masírujte. Tento postup opakujte ráno a večer po dobu 30 dní. Důležitá je důslednost a pravidelnost. 


Obsahuje výtažky ze 7 bylin, které aktivují buňky ve vlasovém folikulu. Výsledkem jsou pevné a zářivé vlasy

Každý vlas vyrůstá z vlasové cibulky, která je součástí vlasového folikulu. Zde dochází k množení buněk, které jsou vytlačovány nahoru a formují samotný vlas. Ten roste zhruba 3 - 7 let. Pak během dvou týdnů přestane růst a pomalu odumírá. Na pokožce hlavy se drží ještě 3 měsíce, než úplně odpadne. Pokud je vlasový folikul v pořádku, celý cyklus se opakuje. Když není, nový vlas už nevyroste a na hlavě se objevují lysá místa. S těmito problémy vám pomůžou následující rostliny, které prokrvují pokožku hlavy a stimulují růst nových vlasů.

Potřebné látky pro podporu vašich vlasů přináší účinný fytokomplex

ZázvorZázvor obsahuje velký podíl mastných kyselin, draslík, hořčík, vápník a vitamíny C a E, které mají protizánětlivé a antioxidační účinky. Do hloubky vyživují pokožku hlavy. V zázvoru najdete i látku Gingerol, která se štiplavostí podobá chilli papričkám. Ta prokrvuje pokožku hlavy a stimuluje vlasové folikuly. 

  ŽenšenV téhle bylině najdete velký zástup účinných látek - od antioxidantů, polysacharidů, peptidů až po saponiny. Posiluje organismus a tím zvyšuje jeho odolnost vůči škodlivým vlivům. Zlepšuje kvalitu vlasů, které jsou o poznání pružnější a poddajnější.

Andělika lékařskáRostlina je známá také jako děhel. Zlepšuje metabolismus a intenzivně hydratuje pokožku hlavy. Zlepšuje její prokrvení a tím posiluje vlasy. Kůži na hlavě také zklidňuje, čímž odstraňuje nepříjemné svědění.

MorušePlody ovocného stromu jsou známé už od antického středověku. Moruše obsahují vitamín C, B1, B5, B6, E a karoten. Mezi další účinné látky patří hořčík, draslík a železo, které chrání vlasy před vysušováním a lámáním.Lingzhi"Božská houba nesmrtelnosti" se hojně používá v tradiční čínské medicíně. Odstraňuje z buněk toxiny, posiluje krev a urychluje regeneraci po dlouhodobých nemocech, operacích a porodech. Přispívá k posílení vlasů i nehtů.

DřezovecPupeny tohoto keře obsahují saponiny, proto přípravek šetrně čistí pokožku. Dřezovec navíc posiluje jemné a oslabené vlasy.

.