Dámské bylinné menstruační vložky Nefritová svěžest, denní super

Dámské hygienické vložky jsou legendárním produktem v nabídce TianDe. Chrání i ženu, nejen spodní prádlo. Zachovali jsme to nejlepší a zdokonalili kvalitu výrobku, abyste se ve zvláštní dny cítila maximálně chráněna.  

177,00 Kč

Dámské bylinné vložky "Nefritová svěžest" denní super jsou nová generace hygienických produktů s patentovaným fytokomplexem, který byl vytvořen vědeckým institutem v Guangzhou (Čína). Rostliny obsažené v komplexu: - odstraňují bakterie a nepříjemný zápach; - odstraňují svědění a podráždění; - napomáhají normalizaci menstruačního cyklu; - pečují o ženské zdraví, dodávají pocit komfortu a svěžesti. Dámské bylinné vložky "Nefritová svěžest" denní super: - 5 ochranných vrstev. Přidali jsme další vrstvu celulózy, abychom zvýšili absorpční schopnosti vložky, a tím i její spolehlivost; - absorpční vrstva obsahuje o 20 % více gelu ve srovnání s vložkami "Nefritová svěžest" pro kritické dny z předchozí série, což znamená, že rychlost vsakování je nyní ještě vyšší. Důležité je poznamenat, že v nových vložkách používáme stejný absorbent, jaký používáme v dětských plenkách; - množství ochranných bariér, které blokují protékání, se zdvojnásobilo - nyní jich je 10*; - prodyšná vnější přírodní vrstva se zvýšenou perforací.

10ks v balení.

S denními vložkami prožijete menstruaci bez bolesti a omezení. Pečují o vaše pohodlí, nikoliv o spodní prádlo

Menstruace přináší do života spoustu omezení a nepohodlí. Každá žena potřebuje spolehlivé hygienické pomůcky, které ji během tohoto citlivého období podrží. Společnost TianDe proto nechala vyvinout speciální vložky, které se starají o ženské zdraví a zpříjemňují období menstruace. 

1.Vyrobené z čisté bavlny (žádná bělidla, plasty ani chemické lepidlo)

2.Obsahují patentovanou vrstvu s bylinnými výtažky. Krásně voní po bylinkách

3.Nevysušují sliznici a nedráždí pokožku. Jsou měkké a prodyšné

4.Rychle absorbují tekutinu, proto máte neustálý pocit sucha


Prodyšné vložky mají gelovou vrstvu s bylinnými výtažky a hřebíčkovým olejem. Osvěžují pokožku a ničí bakterie

Vnější vrstva vložek obsahuje patentovaný fytokomplex, který byl vyvinut ve výzkumném institutu Guangzhou. Tím, že je tato část vložky v přímém kontaktu s pokožkou, bylinné výtažky a hřebíčkový olej ji hydratují a účinně bojují proti bakteriím a infekcím.

Bylinný fytokomplex se skládá z:

Výtažků z listů kamélie čínské

Díky vysokému podílu kyseliny linolové dokáže kamélie čínská hydratovat pleť do hloubky. Navíc potřebnou vláhu v pokožce udrží.

Máty peprné

Máta je známá svou svěží vůní. Kromě dechu dokáže osvěžit i pleť. Zklidňuje podrážděnou pokožku a odstraňuje svědění nebo vyrážky.

Hřebíčkového oleje

Má silné dezinfekční a antibakteriální vlastnosti. Snadno si tak poradí s kvasinkovými infekcemi. Krásně voní.

Proč si bylinné menstruační vložky zamilujete?

1.Ničí bakterie a zabraňují zápachu2.Odstraňují svědění 3.Zabraňují podráždění pokožky4.Harmonizují menstruační cyklu 

Při pravidelném používání se vaše menstruace stabilizuje. Zbavíte se bolestí, PMS i nepravidelnosti cyklu

Menstruační vložky Nefritová svěžest harmonizují menstruační cyklus. Pokud je budete používat dlouhodobě, bude vaše menstruace kratší a slabší. Vložky zároveň zmírňují menstruační bolesti (bolesti a křeče v břiše, pocity na zvracení nebo průjmy). Dokážou ustálit i nepravidelnou menstruaci a zbavit vás PMS (premenstruační syndrom). Nenechte se menstruací svazovat. Prožijte aktivně každý den s bylinnými vložkami.