Dámské bylinné slipové vložky Nefritová svěžest

Chcete se cítit komfortně a sebejistě každý den? S dámskými hygienickými vložkami "Nefritová svěžest" pro každodenní použití je to snadné! Přesně kopírují pohyby vašeho těla, nekroutí se a nedeformují při nošení.  

147,00 Kč

Cokoliv budete dělat, intimka zůstane na svém místě. Dokonce i při intenzivním sportu. Není to jen vložka pro každodenní použití. Je to fytokompres s patentovaným fytokomplexem výtažků z máty peprné, kamélie japonské a hřebíčkového oleje, které: - odstraňují bakterie a nepříjemný zápach; - odstraňují svědění a podráždění; - napomáhají normalizaci menstruačního cyklu; - pečují o ženské zdraví, dodávají pocit komfortu a svěžesti. Užívejte si aktivní život každý den!

Aktivní složky

Hřebíček

Esenciální olej z hřebíčku je vynikajícím antiseptikem, urychluje hojení drobných poranění. Obsahuje antioxidační látky, vitamín C a další. 

Kamélie

Extrakt kamélie čínské má antioxidační, antimikrobiální vlastnosti. Zjemňuje a hydratuje pokožku. Zabraňuje vzniku podráždění pokožky. 

Máta peprná

Olej z máty peprné zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu v buňkách. Listy máty obsahují silice s mentolem. Mezi další cenné látky patří: methofuramen, piperot, třísloviny, hořčiny, flavonoidy, kyselina octová a další. 

Bylinné slipovky vám umožní prožít každý den naplno. Pečují o vaše ženské intimní partie a zaručí vám celodenní pocit svěžesti

Chcete si zachovat pocit čistoty a svěžesti i mimo menstruaci? Zkuste bylinné slipovky, které pečují o vaši pokožku, hydratují sliznici intimních partií a mají skvělé absorpční vlastnosti. Díky jejich složení je můžete používat každý den.

  • Pro ženy všech věkových kategorií
  • Vhodné pro všechny střihy kalhotek
  • Hodí se pro každodenní použití
  • 20 kusů v balení

Slipovky se vyrábí z čisté bavlny a celulózy. Jsou proto prodyšné a nedráždí jemnou pokožku

Při výrobě slipových vložek se nepoužívají bělidla, chemická lepidla, ani plasty. Tvoří je jen čistá bavlna, celulóza, absorpční gel a bylinné výtažky. Vrchní vrstva proto rychle vsákne tekutinu a zůstane na dotek suchá. Prodyšný materiál navíc nechává pokožku dýchat. Ta proto zůstává stále čistá a svěží