Dámské bylinné slipové vložky s anionty Nefritová svěžest

Delikátní a něžné slipové vložky Nefritová svěžest vás spolehlivě ochrání před nepříjemným zápachem, pocitem diskomfortu a dodají závan svěžesti po celý den. Není to jen obyčejná intimka, je to unikátní hygienický prostředek se zabudovaným aniontovým čipem pro vaše maximální pohodlí a skvělý pocit. Unikátní aniontový čip: - zlepšuje mikrocirkulaci krve; - má protizánětlivé účinky; - má příznivý vliv na mikroflóru; - přispívá k normalizaci a obnově menstruačního cyklu.

147,00 Kč

Slipová vložka s aniontovým čipem Nefritová svěžest spolehlivě drží na spodním prádle, nedeformuje se v průběhu dne a nedráždí pokožku. O vaše pohodlí se postará přírodní komplex bylin s výtažkem z máty peprné a listů kamélie čínské.

Slipové vložky s aniontovou vrstvou jsou vhodné pro ženy se sníženou imunitou pohlavních orgánů

Trápí vás vaginální mykóza, nepravidelná menstruace nebo nepříjemné výtoky? Slipové vložky Nefritová svěžest přinášejí komfort i při ženských nepříjemnostech. Od ostatních vložek se odlišují aniontovou vrstvou, která dává pocit svěžesti a ochrany. Pomůžou vám nejen prožít den v pohodlí, ale zároveň budou příznivě působit na vaše ženské zdraví.
  • Udržují v komfortu intimní ženské partie
  • Obsahují patentovaný bylinný komplex
  • Jsou vhodné pro mladé slečny i ženy v období menopauzy
  • Hodí se jako start před použitím bylinných menstruačních vložek
  • V balení najdete 20 ks

Bylinné výtažky přeměňují obyčejné slipovky na opravdové pomocníky. Zklidňují pokožku a nechávají ji dýchat

Speciální složení vložek prospívá ženským intimním partiím a pomáhá posilovat jejich přirozenou obranyschopnost. Vnější vrstva obsahuje výtažky z bylin, které podporují hydrataci pokožky a zároveň zabraňují množení nežádoucích mikrobů. Nedráždí pokožku

Hydratují sliznici

Krásně voní po mátě a mentolu

Po celý den vám dodávají pocit svěžesti