Denní menstruační vložky Energie bylin

TOP produkt

Série bylinných vložek "Energie bylin" se doporučuje jako podpora léčby gynekologických onemocnění, při výrazném projevu zánětlivých procesů, včetně kandidózy, k prevenci gynekologických problémů, normalizaci hormonálního stavu, zlepšení kvality života.  

203,00 Kč

Složení vložky bylo vyvinuto na základě zkušeností z tradiční čínské medicíny. Denní menstruační vložky obsahují také expresní test pro kontrolu mikroflóry. Bylinná vložka vložky obsahuje prodyšnou základní vrstvu ze 100% přírodní bavlny. Druhá vrstva obsahuje unikátní membránu s fytoncidy a esenciální oleji, které pronikají do sliznice pohlavních orgánů. Protože tyto sliznice obsahují velké množství krevních a lymfatických cév, zaručuje to vysoký stupeň pronikání aktivních látek bylin do ženského organismu. Receptura dámské přírodní vložky obsahuje výtažky ze 49 bylin: curucuma, děhle čínský, vanilka, andělika, devětsil, máta, zimolez, kořen prorostlíku, smilaxu, jarvy, pazvonku chloupkatého, borneol, aksamit, šabřina pošvatá, puškvorec obecný a další. Druhá vrstva vložky - fyto membrána se vyrábí speciální technologií, která zajišťuje vysokou koncentraci aktivních složek bylin (koncentrace složek činí 70-80%, což mnohonásobně převyšuje obdobné parametry v odvarech a nálevech z rostlin). Fytomemrána zajišťuje také vysokou vzduchopropustnost, dobrou savost a rychlé vpravení tekutiny do hloubky.

8ks v balení

Cena s VIP kartičkou 131,95 Kč

Zapomeňte na nepříjemnou menstruaci. Vložky Energie vám ji zpříjemní

Každá z nás to ví. Menstruace nebývá procházkou růžovým sadem. Období ženských dní s sebou často přináší bolest, křeče, podrážděnost nebo únavu. Řešení ale máte na dosah ruky. Denní menstruační vložky Energie bylin obsahují unikátní výtažky z desítek účinných látek. Vložky přinášejí komfort během vašich dnů a mají výborné absorpční schopnosti. Jsou maximálně šetrné k vašemu zdraví.

Používejte fytovložku denně nebo jako kúru

Denní menstruační vložka Energie bylin je nejenom skvělým spojencem v období vašich dní. Můžete ji používat pro její podpůrný regenerační efekt a pro předcházení problémům pravidelně. Například formou 2 - 3měsíční kúry. 

Aktivní složky 6bylin a přírodní krystal


Aloe

Šťáva z listů aloe vera obsahuje latex, pryskyřici, minerální látky, silice, aldehy nebo ketony a další látky. Efektivně hydratuje, uklidňuje a hojí pokožku, stimuluje její obnovu. 

Alunit

Přírodní krystal vulkanického původu. Má výrazné antibakteriální a hojivé vlastnosti. Zmírňuje podráždění pokožky.

Děhel

Děhel čínský (Angelica sinensis) je významnou bylinkou TČM pro normální činnost urogenitálního systému žen. Aktivuje mikrocirkulaci krve, působí jako antioxidant, osvěžuje tělo a zlepšuje metabolické procesy u kloubů a chrupavek. Obsahuje esenciální mastné kyseliny, kyselinu ferulovou, askorbovou, listovou nebo pantohenovou, vitamíny A, B1, B2, B12 a E, minerální látky a stopové prvky.

Kurkumovník

Extrakt z listů kurkumovníku má hydratační účinky, daruje pokožce pocit pohodlí. Kurkumovník je znám i pro své protizánětlivé a antioxidační vlastnosti.

Máta peprná

Olej z máty peprné zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu v buňkách. Listy máty obsahují silice s mentolem. Mezi další cenné látky patří: methofuramen, piperot, třísloviny, hořčiny, flavonoidy, kyselina octová a další.

Pivoňka čínská

Extrakt z kořene pivoňky čínské zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění. Stimuluje aktivitu pleťových buněk a chrání před znečištěním.

Truskavec ptačí

Přispívá k normální funkci močových cest a podporuje normální funkce dýchacího systému.