Denní vložka Energie života

Bylinná vložka má fytomembranu, která podporuje přirozenou rovnováhu pH a normální mikroflóru. Vložku je vhodné používat v období zotavení po léčení gynekologických onemocnění (odstranění mykózy, záněty a výtoky) nebo v pooperačním období. 

1ks v balení

Cena 36,40 s VIP kartičkou 

56,00 Kč

Také je možné používat vložku jako podporu léčby zánětu močového měchýře a hemeroidů. Fytovložka energie života obsahuje komplex z 38 léčivých bylin, jako jsou andělika čínská, kořen zázvoru, světlice barvířská, lékořice, kopřiva, jitrocel, divoký heřmánek, pryskyřice myrhy, máta peprná, kurkuma, exstrakt Jarvy lékařské, extrakt z aloe vera, směs esenciálních olejů, extrakt z kořene Rdesna mnohokvětého, extrakt z kořene pivoňky a další byliny.

Postarejte se zdraví vašich intimních partií. Fytovložka obsahuje desítky bylin, které působí celý den

Myslete na ženské zdraví. Denní vložka Energie života je nejsilnější vložkou z kolekce TianDe. Obsahuje desítky výtažků bylin. V oblasti intimních partiích působí preventivně a aktivně se podílí na regeneračních procesech při gynekologických a zánětlivých problémech. Nosit ji komfortně a diskrétně můžete po 24 hodin.

Jak bylinky pomáhají

1.působí proti křečím a harmonizují menstruační cyklus

2.podporují přirozenou rovnováhu pH a mikroflóru

3.podílí se na normalizaci tkáňové imunity

4.přináší úlevu při potížích s močovým měchýřem i u hemeroidů 

Fytovložka přináší úlevu nejen ženám. Byliny pomáhají překonat intimní problémy i mužům

Přestože muži o problémech v intimních partiích neradi mluví, neznamená to, že se s nimi nepotýkají. Denní fytovložka Energie života jim pomůže s překonáváním obtíží s pohlavními orgány. Ať už se jedná o kosmetické kožní záležitosti způsobené například kvasinkami, o problémy s únikem moči nebo o úbytek sexuálního libida.