Denní vložka s extraktem aloe Nefritová svěžest 1 ks

Chcete si bylinné intimky s aloe nejdříve vyzkoušet? Pak si na začátku objednejte jen pár kusů. Uvidíte, že si je zamilujete

Hebké intimky s aloe vera se vyrábí z nebělené bavlny a celulózy, takže jsou velmi prodyšné a zajistí vám pohodlí po celý den. Od obyčejných intimních vložek se liší speciální bylinnou vrstvou, která zabraňuje množení bakterií, hydratuje sliznici a vyživuje pokožku. 

Balení 1ks

Cena s VIP kartičkou 7,15 Kč

11,00 Kč

Darují pocit svěžesti a pohodlí. Používání přírodních intimních vložek s extraktem z aloe a dalších 19 bylin napomáhá obnovení mikroflóry dělohy, normalizuje pH pohlavních orgánů, zlepšuje místní krevní oběh, upěvňuje výsledky léčby a zlepšuje kvalitu intimního života. Složení vložky bylo vyvinuto na základě zkušeností z tradiční čínské medicíny. Bylinné denní vložky - tzv. intimky obsahují výtažek z 19 bylin, které svým obsahem blahodárně působí na pohlavní orgány a sliznici dělohy. Pravidelné používání přírodních denních vložek podporuje intimní zdraví žen. Mohou je proto používat ženy po různých gynekologických zákrocích, porodech nebo během kojení. Při dlouhodobém používání ustálí váš menstruační cyklus.

Výtažky z bylin a hřebíčkový olej pečují o vaše ženské zdraví. Intimky upraví vaši menstruaci a hydratují pokožku

Unikátní bylinný komplex vyvinuli vědci z výzkumného Institutu Guangzhou. Skládá se z bylin a olejů, které dezinfikují, ale zároveň hydratují citlivou pokožku intimních partií. Výtažky z bylin i oleje jsou součástí vrchní vrstvy intimek, aby mohly přímo působit na pokožku.

1.Patentovaný bylinný komplex

2.Při dlouhodobém používání bude vaše menstruace slabší a kratší

3.Po vstřebání tekutiny zůstávají intimky na povrchu suché4.Pohlcují nepříjemný zápach a krásně voní