Denní vložky s extraktem aloe Nefritová svěžest

Používání přírodních intimních vložek s extraktem z aloe a dalších 19 bylin napomáhá obnovení mikroflóry dělohy, normalizuje pH pohlavních orgánů, zlepšuje místní krevní oběh, upěvňuje výsledky léčby a zlepšuje kvalitu intimního života. 

20ks v balení 

 Cena 95.25 Kč s VIP kartičkou

147,00 Kč

Složení vložky bylo vyvinuto na základě zkušeností z tradiční čínské medicíny. 

Bylinné denní vložky - tzv. intimky obsahují výtažek z 19 bylin, které svým obsahem blahodárně působí na pohlavní orgány a sliznici dělohy. Pravidelné používání přírodních denních vložek podporuje intimní zdraví žen. Mohou je proto používat ženy po různých gynekologických zákrocích, porodech nebo během kojení. Při dlouhodobém používání ustálí váš menstruační cyklus.

Intimky s extraktem aloe jsou tak jemné, že je mohou používat i kojící ženy. Harmonizují menstruační cyklus

Denní intimky s aloe jsou nejjemnějšími vložkami z nabídky TianDe. Svrchní vrstva totiž obsahuje nejmírnější koncentraci bylinek. Mohou je proto používat ženy po různých gynekologických zákrocích, porodech nebo i během kojení. Při dlouhodobém používání ustálí váš menstruační cyklus.

  • Kratší a slabší menstruace
  • Patentovaný bylinný komplex
  • Vhodný pro dívky, dospělé ženy i ženy v menopauze

Bylinné intimky jsou skvělým společníkem na každý den

Intimky můžete používat hned po porodu. Stačí je přikládat na klasické porodní vložky. Zabrání nepříjemnému zápachu a příjemně osvěžují. Používat je můžete i během kojení, protože jejich jemné složení neovlivní chuť mateřského mléka. Rády je používají i ženy po gynekologických zákrocích. Intimky s bylinnými výtažky můžete používat po konizaci děložního čípku, císařském porodu nebo na praskliny v intimních partiích. 

Nejsou vhodné jen v době těhotenství. 

Díky aloe a mátě jsou intimky velmi osvěžující. Způsobí hotový průvan ve vedrech i během celodenního sezení v autě

Intimní vložky jsou určeny pro každodenní použití. Spolehlivě vás ochrání po celý rok, ale největší službu udělají v létě nebo během dlouhého sezení. Díky použitým materiálům jsou velmi příjemné a prodyšné, takže s nimi v pohodě zvládnete i únavné celodenní martyrium v autě. Nebo s nimi bez problému proplujete letními vedry, kdy vás krásně osvěží. Intimky vás podrží i v pohybu, protože se nedeformují ani nekroutí. Za všech situacích drží pevně na kalhotkách.