Detoxikační náplast na nohy

Komponenty obsažené v složení náplasti mají přirozené absorpční schopnosti a silný antioxidační účinek. Zlepšují prokrvení pokožky, odstraňují toxiny. To pomáhá zmírnit únavu a svalové napětí, přispívá ke zlepšení spánku a zvýšení celkového tonusu organizmu. Tato detoxikační náplast obsahuje vybraný komplex přírodních složek. Odpadní látky a toxiny, které se po celý život hromadí v našem těle, znamenají pro náš organismus zátěž. Buďte nápomocni svému tělu při procesu zbavování se těchto odpadních látek. Odstranění odpadních látek a toxinů přináší velkou úlevu organismu, za kterou následuje i zlepšení: barvy pokožky, vyčištění pokožky, zvýšení imunity, apod. Aplikace detoxikační náplasti: přípravek lepte na chodidla večer, nejpozději kolem 21 hodiny. Před použitím je třeba nohy umýt mýdlem v teplé vodě a vytřít do sucha. Přiložte obklad na chodidlo lepkavou stranou k pokožce a přitiskněte náplast. Na chodidla si můžete natáhnout ponožky. Doba použití náplasti je 8-12 hodin. Ráno obklad opatrně sejměte.

139,00 Kč

Poťte se, poťte se, poťte se. Detoxikační náplasti skrze vaše chodidla vyčistí vaše tělo

Detoxikační náplasti na nohy z řady Master Herb jsou synonymem pro jednoduchý způsob detoxikace těla. Znamenají časově nenáročný proces bez drastických diet a omezení. Spolu s náplastmi postačí částečné omezení jídelníčku v podobě nižší konzumace masných a mléčných výrobků nebo cukru. Důležité však je zvýšit přísun tekutin. Fytonáplasti fungují na vědeckém zjištění, že organismus se zbavuje toxinů přes potní žlázy. Prostřednictvím žláz se očišťuje lymfa a organismus se dostává do rovnováhy. Ostatně zárukou dlouhověkosti je sport, fyzická činnost nebo saunování. Při těchto činnostech tělo v dostatečné míře vylučuje prostřednictvím potu toxické látky. Detoxikační fytopolštářky na nohy během spánku zkrátka pečují o vaše zdraví. 

Nápastí obsahují aktivní složky

Bambus

Extrakt bambusu je vynikající absorbent, který dokáže vytáhnout nečistoty z povrchu kůže. Výrazně urychluje vylučování nežádoucích látek a regeneraci buněk.

Pomeranč hořký

Extrakt z plodu hořkého pomeranče je celkově posilujícím produktem, který zlepšuje metabolismus lipidů, napomáhá vylučování vody z organismu a pročištění.

Semena buku lesního

Extrakt ze semen buku lesního má stahující a antiseptický účinek, působí jako antioxidant a aktivuje proces odstraňování odpadních produktů z těla

.Fazole adzuki

Prášek ze semen fazolí adzuki má blahodárný účinek na stav pokožky. Zbavuje nežádoucích látek a pomáhá z těla odstranit nadbytečnou tekutinu.

Chitin

Vynikající sorbent živočišného původu, který na sebe nabaluje nežádoucí látky z organismu. Z pokožky odvádí odpadní látky, soli a těžké kovy.

Používejte jako kúru několikrát ročně

Pro maximální možný detoxikační účinek používejte náplasti 2x ročně (jaro, podzim) v minimálně jednoměsíční kúře. Před spánkem nalepte na omytá chodidla nebo další části těla. Po probuzení náplasti odstraňte. Při kúře dodržujte zvýšený pitný režim.

Tradiční čínská medicína se zaměřuje na nohy

Podle tradiční čínské medicíny jsou chodidla malé kopie organismu. Jsou na nich soustředěny reflexní zóny, které jsou projekcí důležitých orgánů v těle. Chodidla dále obsahují více než 60 aktivních bodů. Působením na chodidla zlepšuje tradiční čínská medicína chod těchto orgánů.