Emulze na nohy lesní procházka

Po náročném dni vaše nohy nejsou ve formě? Při každém kroku máte pocit těžkých nohou? Emulze na nohy Lesní procházka z řady Dr. Taiga daruje vaší chůzi lehkost a pomůže se vyrovnat s únavou nohou.

Posbírali jsme ta nejúčinnější přírodní venotonika a propojili je ve složení emulze Dr. Taiga.

Unikátní minerální bahno ve složení přípravku obsahuje vysokou koncentraci aktivních látek. Kožní buňky nasytí živinami, zajistí jejich regeneraci, podpoří lokální mikrocirkulaci krve. V kombinaci s terpentýnovým olejem z oleoresinu a z rostlin rostoucích v tajze reguluje přirozené mechanizmy obnovy. Dokonale pečuje o kůži chodidel a nohou, snižuje viditelné známky vlásečnic. Předchází pocitu těžkých nohou a nepohodlí.

Aktivní složení přípravku:

  • přispívá k prevenci otoků, eliminaci diskomfortu a pocitu těžkých nohou,
  • pomáhá zmenšit kapilární síť a předcházet jejímu vzniku,
  • šetrně pečuje o pokožku nohou.

Jedná se o produkt, který obsahuje z 97% složky přírodního původu. NEOBSAHUJE žádné konzervanty!

Obsahuje: minerální aluviální bahno, plody hlohu, kůru vrby bílé, extrakty z květu kaštanu koňského, terpentýnový olej, methylsalicylát.

POUŽITÍ:

Lahvičku protřepeme a naneseme tenkou vrstvu přípravku na nohy, lehce vetřeme. Používáme 1-2x denně.

Aktivní látky ve složení přípravku pomáhají "rozproudit krev", což zlepšuje krevní zásobování tkání. Pro prevenci večerních otoků a pocitu těžkých nohou nanášejte přípravek na problémové části ráno. Díky šetrnému dávkování vám postačí jen několik kapek.

Co způsobuje křečové žíly a únavu v nohách

Hormonální změny 

Křečové žíly i únavu může spustit kolísání hormonů v těle. Často provází pohlavní dospívání, těhotenství, menstruaci nebo přechod.

Dědičnost

Pokud vaši rodiče trpěli na křečové žíly, se skoro 70% pravděpodobností budete podobný problém řešit i na svém těle.

  Nadměrné zatěžování nohou

Dlouhé stání, chození nebo intezivní sportovní tréninky zpomalují tok krve v žilách. Ty se napínají a pod nátlakem krve se vyboulí.

Stres a neurotické poruchy

Ve stěnách cév se nachází nervová zakončení, které zajišťují jejich pružnost. Působením toxinů se pak rozšiřují. 


V emulzi Lesní procházka najdete komplex bylinných výtažků

Vrba bílá

Výtažek z vrbové kůry obsahuje účinné farmakologické látky jako třísloviny, glykosidy a organické kyseliny. Zužuje cévy, podporuje regeneraci a potlačuje nadměrné pocení

. Hloh

Díky velkému množství železa, draslíku, vápníku a hořčíku snižuje lámavost cévních stěn. Podporuje elasticitu kapilár a aktivně působí proti otokům. Má zklidňující účinky.

Terpentýn

Esenciální olej z borovicové pryskyřice přispívá k průchodnosti kapilár. V kontaktu s pokožkou rozšiřuje kapiláry a napomáhá k jejich prokrvení. 

Jírovec

Výtažky z květů jírovce patří mezi nejsilnější přírodní venotonikum. To se používá při léčení žilních onemocnění. Snižuje srážlivost krve a posiluje stěny cév i kapilár.  314,00 Kč