Jemný gel pro intimní péči

Jemný čistící gel neobsahuje mýdlo - je vhodný pro intimní hygienu, protože jemně čistí, neutralizuje nepříjemný zápach a hydratují pokožku Obsahuje protizánětlivé a zklidňující přírodní výtažky z bylin - aloe, šalvěje, ženšenu, heřmánku, meduňky a také obsahuje pantogematoen a kyselinu mléčnou, která chrání přirozenou mikroflóru a obnovuje pH intimních zón.

Cena 168,35 s VIP kartičkou

259,00 Kč

Pečujte o citlivou pokožku intimních partií každý den. Šetrný intimní gel je vhodný i pro těhotné a kojící ženy

Intimní partie vašeho těla mají kyselé PH, které citlivou poševní oblast chrání před infekcemi. Omývání samotnou vodou nebo používání klasických sprchových gelů a mýdel může tuto přirozenou rovnováhu narušit. Výsledkem je svědění, pálení nebo větší náchylnost k zánětům. Těmto nepříjemným důsledkům můžete předcházet pravidelnou hygienou a používáním šetrné kosmetiky. Intimní gel TianDe pečuje o vaši pokožku pomocí antibakteriálního koloidního stříbra, rostlinných výtažků a kyseliny mléčné. 

Intimní gel nedráždí ani nesvědí. Uleví lidem s problematickou pletí

Je vhodný pro muže i ženy s citlivou nebo problematickou pletí. Můžete ho bez obav používat, i když vás trápí atopický ekzém, lupénka, vyrážka, dermatitidy nebo máte citlivou pokožku.

Koloidní stříbro zabraňuje množení bakterií a virů. Zároveň zklidňuje problematickou pleť

Koloidní stříbro je pro intimní gel jako stvořené. Přezdívá se mu přírodní antibiotikum, protože má silné antibakteriální a antiseptické účinky. Zabraňuje množení virů, bakterií i plísní a rychle hojí rány. Skvěle funguje na akné, infekce a další kožní problémy. 

Tea tree olej, kyselina mléčná a výtažky z bylin regenerují pokožku a udržují její přirozené PH

Výtažky z bylin neutralizují nepříjemný zápach, hydratují citlivou pokožku intimních partií a fungují jako skvělá prevence možných zánětů nebo infekcí. Zanechávají pokožku měkkou, čistou a hydratovanou.

  • Vhodný i pro muže
  • Těhotné a kojící ženy
  • Miminka i děti

Nezanedbávejte pravidelnou intimní hygienu. Jemný gel vaši pokožku šetrně vyčistí a zároveň hydratuje

Intimní gel může používat celá rodina. Jeho složení odpovídá potřebám mužské i ženské pokožky v intimních partiích. Neutralizuje nepříjemný zápach a udržuje ji dlouhodobě čistou a svěží.

  • Krásně voní
  • Bohatě pění
  • Zjemňuje pokožku