Jemný ženský intimní bylinný extraktový gel

Novinka

Přírodní ochrana ženského zdraví

Příroda je krásná a různorodá. Právě ona inspirovala TianDe k vytvoření gelu pro jemnou péči, který obsahuje výtažek z bylin s příznivým účinkem na ženské zdraví.

Cena 213,20  Kč s VIP kartičkou

328,00 Kč

Produkt byl vytvořen na Altaji a obsahuje více než 90 % přírodních složek. Jemné složení gelu je vhodné pro péči o tu nejcitlivější pokožku. Aktivní složky produktu posilují její přirozenou ochrannou bariéru a udržují rovnováhu pH v intimní zóně.

Díky vyváženému složení gel zklidňuje jemnou pokožku a poskytuje každodenní pocit pohodlí. Osvěžuje ji, zvlhčuje a zároveň zmírňuje pocit nepohodlí po epilaci.

POUŽITÍ:

Malé množství gelu naneste na intimní partie, napěňte a opláchněte vodou. Pouze pro vnější použití.

Aktivní složky

Lékořice

Podporuje imunitní systém, normální trávení, normální stav kloubů a pokožky, normální funkce dýchacího systému, napomáhá udržovat zdraví močového systému a přispívá k duševnímu klidu.

Mořská sůl

Čistí pokožku, dodává jí potřebné mikroprvky, aktivuje látkovou výměnu, zlepšuje tonus a elasticitu pleti, která je pak hladší a sametově hebká.

Máta peprná

Olej z máty peprné zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu v buňkách. Listy máty obsahují silice s mentolem. Mezi další cenné látky patří: methofuramen, piperot, třísloviny, hořčiny, flavonoidy, kyselina octová a další.

Heřmánek pravý

Podporuje normální funkce dýchacího ústrojí, normální trávení, normální stav pokožky, imunitní systém a napomáhá k celkovému zklidnění.

Kyselina mléčná

Udržuje normální úroveň pH a přirozenou mikroflóru v intimní oblasti. Má antiseptické vlastnosti.

Puškvorec obecný

Kořeny této rostliny mají příznivé účinky proti svalovým křečím a antimikrobiální i dezinfekční vlastnosti. Puškvorec má osobité příjemné aroma.

Kopřiva

Kopřiva díky vysokému obsahu kyseliny křemičité spolu s dalšími minerály zvyšuje přirozenou obranyschopnost pokožky.

Dub letní

Pupeny dubu letního mají protizánětlivé a stahující účinky.