Kosmetická tělová fytonáplast Zhui Feng Forte

Na obalu náplasti "Zhui Feng Forte" jsou vyobrazeny rýžové plantáže. Jejich vlnité linie táhnoucí se do dálky připomínají konstrukci svalů lidského těla. Tento obrázek znázorňuje základní účinky fytonáplasti.  

109,00 Kč

Nové aktivní složení fytonáplasti "Zhui Feng Forte" má zesílený účinek. Sportovní tréninky, fyzická námaha, poranění a natažení - to vše může vést k nepříjemným pocitům v těle. Svaly mohou být namožené a ztuhlé, v takovém stavu se člověku často vůbec nechce hýbat. Přírodní složky ve složení přípravku pomohou odstranit pocit diskomfortu ve svalech, navrátí pocit radosti z pohybu, probudí vnitřní energii a stimulují k činnosti.

Před použitím náplasti je potřeba pečlivě očistit a odmastit tu část pokožky, kde bude přípravek působit. Naneste fytonáplast "Zhui Feng Forte" od TianDe na problematické místo (kloub, křížovou oblast páteře, bolavé místo). Nechte působit maximálně 12 hodin. Používejte každý den po dobu 7-10 dní.

Aktivní složky

Arizéma, Bazalka, Borneol, Cibotium barometz, Děhel, Dračí krev, Kalafuna, Koprníček, Kulčiba Mentol, Methylsalicylá, Ploštičník, Puškvorec obecný