Jsem obyčejná žena, ale zkušená životem.

Narodila jsem s vrozenou srdeční vadou a v dětství  jsem prodělala 2 operace srdce, bohužel jsem nemohla naplno pracovat někde 8 hodin a proto již od 18 let mám částečný invalidní důchod, ale to neznamená, že čekám až umřu :-)

Vyučila jsem se švadlenou a toto řemeslo mě provází téměř celý život.

V současné době jsem v  částečném invalidním  důchodu , mám svoji šicí dílnu, kde zaměstnávám  také osoby se zdravotním postižením ( chráněná dílna).

PROČ JSEM ZAČALA ?

I přes své onemocnění jsem  aktivní, pokud mi to zdraví dovolí a snažím se žít normální život. 

Jednoho dne mě oslovila kamarádka o novém projektu v ČR.

Dozvěděla jsem se, že se jedná úplně o nový referenční MLM ,který vstupuje na náš trh. Nic mi to neříkalo, protože MLM jsem nikdy nedělala. Ale spíše mě zaujala nabídka produktů a vize společnosti. Tak jsem si vyhledávala videa spokojených zákazníků na YouTube a Instagramu. Jelikož jsem nikdy nerada uklízela, tak jsem si to chtěla vyzkoušet na vlastní pěst .

A přátelé, to byla "velká chyba". Fakt, jakmile vezmete jakoukoliv utěrku do ruky, tak jí jen tak nepustíte. Prostě PARÁDA . Nikdy bych tomu nevěřila, že stačí pouze voda a utěrka firmy Greenway. Bez jakékoliv chemie. No a to mne natolik uchvátilo - že v tom jedu. Ne jenom , že šetřím peníze za nenakupování různých čistících prostředků, ale hlavně jsi neničím své, už tak pochroumané zdraví. Imunitní systém mám oslabený tou potvorou, tak proč bych imunitní systém trochu neposilnila tím, že přestanu aspoň používat chemické prostředky na úklid. A na víc šetřím i životní prostředí. A tak dále a tak dále. Nacházím jenom samá pozitiva na tomto projektu. Už jenom co by uživatel těchto produktů, tak i jako podnikatel. ANO podnikatel. Jsem sice ve věku, kdy bych si měla ten důchod užívat, ale mně to prostě nedá. Marketing je velmi štědrý a jednoduchý, produkty úžasné a proto děkuji náhodě nebo-li mé zvědavosti , že jsem nabízenou nabídku přijala. Získala jsem i mnoho skvělých nových přátel a to je také další výhra.

A nyní i já Vám nabízím tuto možnost a už bude pouze záležet na Vás , zda chcete do toho jít či nikoliv.

V tom já Vám již více neporadím. Já jenom říkám - Život je premiéra .Repríza už nebude.

Rozhodnutí je pouze Vaše a já Vám přeji do života jenom samé dobré rozhodnutí.

Mějte krásný a spokojený život.

Hana Trnková

reg. číslo 19726090